17-18 kwietnia: Licytacja ustna na dzierżawę lokali w halach targowych na Targowisku Miejskim

17 i 18 kwietnia odbędzie się licytacja ustna na dzierżawę lokali handlowo-usługowych lub gastronomicznych w halach targowych, które powstaną w 2020 r. na Targowisku Miejskim w Białymstoku. Ponad 150 lokali, które oferujemy, przeznaczonych jest na handel, usługi i gastronomię. Jedna z hal będzie miała głównie charakter giełdy spożywczo-rolnej.

Ilustracja do artykułu foto_aktualnosc_hale.jpg

LICYTACJA USTNA NA DZIERŻAWĘ LOKALI

P.U.H.P. LECH Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ogłasza licytację ustną na dzierżawę lokali handlowo-usługowych lub gastronomicznych w halach targowych, które będą budowane na Targowisku Miejskim w Białymstoku przy ul. Kawaleryjskiej (wjazd od ul. Ciołkowskiego).

Licytacja ma na celu wyłonienie podmiotów, z którymi zostaną podpisane umowy dzierżawy lokali handlowo – usługowych lub gastronomicznych w dwóch Halach Targowych, które mają być budowane na Targowisku Miejskim w Białymstoku ul. Kawaleryjskiej:
a) Hala A
- z lokalami na parterze, które planuje się przeznaczyć na handel artykułami przemysłowymi i działalność usługową,
- z lokalami handlowo – usługowymi na piętrze;
b) Hala B z lokalami na parterze, które planuje się przeznaczyć na handel artykułami przemysłowymi, artykułami spożywczo-rolnymi (preferowane) oraz działalność usługową;
c) w obu Halach planowane jest przeznaczenie lokali na usługi gastronomiczne, w szczególności w miejscach do tego przeznaczonych zgodnie z planem.

Szczegółowe warunki postępowania oraz plany lokali położonych znajdują się w załącznikach na dole strony.

Informacje można również uzyskać w Punkcie Informacyjnym Targowiska Miejskiego przy ul. Kawaleryjskiej:
- telefonicznie nr 85 678 49 31 i 85 678 49 51
- pocztą e-mail hale.kawaleryjska@lech.net.pl.

ATRAKCYJNE POWIERZCHNIE HANDLOWE

Zgodnie z zapowiedzią rozpoczynamy inwestycję, która zmieni targowisko w nowoczesną przestrzeń handlowo-usługową , atrakcyjną dla klientów i przedsiębiorców. Oprócz istniejących już punktów handlowych, na terenie położonym od strony ul. Ciołkowskiego powstaną hale targowe.

W środku znajdą się lokale o różnej wielkości. Większość będzie miała powierzchnię 18 metrów kw. Ale w ofercie jest też kilka mniejszych (7,7-12 metrów kw.) i kilka większych (22 metrów kw.).

Projekt przewiduje również możliwość łączenia maksymalnie 6 oferowanych modułów w lokale o większych powierzchniach.

HANDEL, USŁUGI, GASTRONOMIA I GIEŁDA SPOŻYWCZO-ROLNA

Hale przeznaczone są na działalność handlową i usługową. Rezerwujemy też miejsce na lokale gastronomiczne. Zgodnie z projektem może być ich nawet 20.

Jedna z hal (hala B) dedykowana jest sprzedaży warzyw, owoców i produktów spożywczych. Powstanie więc giełda spożywczo-rolna, która będzie chętnie odwiedzana przez mieszkańców południowej części Białegostoku oraz sąsiednich miejscowości.

 

LOKALE NA PARTERZE W HALACH A i B (po kliknięciu w obrazek otworzy się schemat lokali i ich dane techniczne)

LOKALE NA NA PIĘTRZE W HALI A (po kliknięciu w obrazek otworzy się schemat lokali i ich dane techniczne)


 

Powrót na początek strony