Nowa Kawaleryjska 2020. Do 28 marca można składać oferty dzierżawy lokali.

Dwie nowoczesne hale targowe powstaną na Targowisku Miejskim przy ul. Kawaleryjskiej w Białymstoku w 2020 roku. Ponad 150 lokali, które oferujemy, przeznaczonych jest na handel, usługi i gastronomię. Jedna z hal będzie miała głównie charakter giełdy spożywczo-rolnej. Od dziś do 28 marca można składać oferty na dzierżawę lokali.

Ilustracja do artykułu foto_aktualnosc_hale.jpg

ATRAKCYJNE POWIERZCHNIE HANDLOWE

Zgodnie z zapowiedzią rozpoczynamy inwestycję, która zmieni targowisko w nowoczesną przestrzeń handlowo-usługową , atrakcyjną dla klientów i przedsiębiorców. Oprócz istniejących już punktów handlowych, na terenie położonym od strony ul. Ciołkowskiego powstaną hale targowe.  

W środku znajdą się lokale o różnej wielkości. Większość będzie miała powierzchnię 18 metrów kw. Ale w ofercie jest też kilka mniejszych (7,7-12 metrów kw.) i kilka większych (22 metrów kw.).

Projekt przewiduje również możliwość łączenia maksymalnie 6 oferowanych modułów w lokale o większych powierzchniach.

HANDEL, USŁUGI, GASTRONOMIA I GIEŁDA SPOŻYWCZO-ROLNA

Hale przeznaczone są na działalność handlową i usługową. Rezerwujemy też miejsce na lokale gastronomiczne. Zgodnie z projektem może być ich nawet 20.  

Jedna z hal (hala B) dedykowana jest sprzedaży warzyw, owoców i produktów spożywczych. Powstanie więc giełda spożywczo-rolna, która będzie chętnie odwiedzana przez mieszkańców południowej części Białegostoku oraz sąsiednich miejscowości.

LOKALE NA PARTERZE W HALACH A i B (po kliknięciu w obrazek otworzy się schemat lokali i ich dane techniczne)

LOKALE NA NA PIĘTRZE W HALI A (po kliknięciu w obrazek otworzy się schemat lokali i ich dane techniczne)TERMIN SKŁADANIA OFERT NA DZIERŻAWĘ LOKALI OD 28 LUTEGO DO 28 MARCA 2019 R.

Spółka Lech zaprasza do składania ofert na dzierżawę lokali. Cena wywoławcza za metr kwadratowy powierzchni wynosi 29 zł.

Pisemne oferty  należy złożyć w zamkniętej kopercie w terminie do 28 marca 2019 r. do godz. 14.00 w sekretariacie Spółki przy ul. Kamiennej 17 w Białymstoku lub przesłać na adres: Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowo – Produkcyjne „Lech” Sp. z o.o., ul. Kamienna 17, 15-021 Białystok.

Szczegółowe warunki postępowania oraz plany lokali położonych znajdują się w załącznikach na dole strony.


Informacje można również uzyskać w Punkcie Informacyjnym Targowiska Miejskiego przy ul. Kawaleryjskiej:
- telefonicznie nr 85 678 49 31 i 85 678 49 51
- pocztą e-mail hale.kawaleryjska@lech.net.pl. 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA TEMAT SKŁADANIA OFERT >>

 

Powrót na początek strony