PUHP LECH z tytułem Gazeli Biznesu 2023

Tytuł Gazeli Biznesu 2023 otrzymała spółka LECH i znalazła się w gronie małych i średnich przedsiębiorstw, które w ostatnich 3 latach odnotowała wzrosty i poniosła strat. Ranking organizowany jest przez dziennik Puls Biznesu.

Ilustracja do artykułu gazela.jpg

Gazele Biznesu to najstarszy i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. Puls Biznesu organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Podczas tworzenia rankingu analizowane są  najbardziej obiektywne kryteria – wyniki finansowe. Udział w rankingu jest bezpłatny, a obecność w nim oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

Gazelą Biznesu 2023 mogła zostać firma, która działa nieprzerwanie od co najmniej 2020 r. i miała wówczas przychody na poziomie 3-200 mln zł. W ostatnich trzech latach odnotowała ich wzrost, nie miała straty i udostępnia wyniki finansowe umożliwiając ocenę kondycji. W ostatniej edycji rankingu (Gazele Biznesu 2023) sklasyfikowanych zostało 4790 firm z całej Polski.

W 2020 r. PUHP LECH było sklasyfikowane na 3845 miejscu. W podsumowaniu roku 2023 nasza Spółka zajęła 944 miejsce, a w samym województwie podlaskim 22 miejsce!

Powrót na początek strony